Flexa Plus - doplnok pre starostlivosť o kĺby

Flexa Plus - doplnok pre starostlivosť o kĺby

Trpíte bolesťami kĺbov či ich celkovú stuhnutosťou? Čím viac starneme, tým viac sa nám opotrebováva naše kĺbovej väzivo. Vďaka tomu o seba môžu drieť odhalené kosti, čo spôsobuje bolesť. K doplnkom stravy sa v súvislosti s týmto problémom uchyľujú milióny ľudí. Medzi tie najdôležitejšie ingrediencie v týchto doplnkoch patrí hlavne žihľava, púpava, praslička a vitamín C.

Flexa Plus je unikátny produkt, ktorý pomáha premazať kĺby a dodať im dostatočné množstvo proteínov. Praslička, púpava, vitamín E a ďalšie látky hrajú veľmi dôležitú úlohu pri tvorbe a podpore zdravých chrupaviek. Glukosamín podporuje bunky, ktoré produkujú proteoglykány, ktoré pomáha podporovať chrupavku. Obsah prospešných látok robí z Flexa Plus skvelý produkt pre všetky vekové kategórie.

Pomáha premazávať kĺby a dodáva im proteíny

Podporuje dobrý stav kĺbov

Podporuje pohyblivosť a flexibilitu

Pomáha s utlmením bolesti, ktorá sa môže objaviť po cvičení

Obsahuje extrakt z prasličky a púpavy

K čomu doplnok Flexa Plus vlastne je?

Kapsule Flexa Plus pomáhajú:

  • - Podporiť pohyblivosť, flexibilitu a funkciu kĺbov
  • - Podporiť širokú škálu pohybov
  • - Podporiť zdravú odpoveď imunitného systému
  • - Dodávať antioxidanty, ktoré redukujú počet voľných radikálov
  • - Dodávať kĺbom stavebné bloky, ktoré sú potrebné k správnemu vývoju chrupavky a zdravé funkcii kĺbov

Flexa Plus - ingrediencie:

Melissa

Bylinka, ktorá sa už po stáročia používa v kontexte podpory kĺbov. Melissa môže pomôcť podporiť zdravú odpoveď imunitného systému. Po dlhšom užívaní pomáha udržiavať stabilné prekrvovanie vašich kĺbov ... čím podporuje ich pohyblivosť a silu. Melissa podporuje:

  • - Normálnu funkciu vašej spojivového tkaniva
  • - Normálnu funkciu vašich kĺbov
  • - Normálnu ohybnosť vášho tela
  • - Normálny a nijako neobmedzujúce pohyb

Vitamín E

Vitamín E je silný biologický antioxidant, ktorý telo zbavuje voľných radikálov. Funguje vnútri vašich buniek a je 550x silnejší ako luteín. Okrem toho má lepšiu schopnosť podporovať imunitný funkciu než Kantaxantin.

Vitamín C

Vitamín C je silný zberač voľných radikálov vo vašich svaloch, ale môže váš tiež chrániť proti oxidácii, čo znižuje počet voľných radikálov produkovaných vaším telom. Štúdie dokázali, že vitamín C pomáhal spevniť grip tenisových hráčov a zlepšiť celkový stav ich kĺbov po cvičení.

Púpava

Listy púpavy sú jedným z najlepších liečiv proti artritíde. Okrem toho s najväčšou pravdepodobnosťou rastie na vašej záhrade. Vďaka vysokému obsahu vitamínu A a C vášmu telu pomáhajú s obnovou poškodeného tkaniva a s čistením vášho tela od toxínov.

Recenzie doplnku Flexa Plus

Dobrý produkt, dobrá cena

Môj otec trpí osteoartritídou, vďaka ktorej sa ráno nemôže komfortne pohybovať. Tiež trpí bolesťami ramena. Flexa Plus používa už skoro osem mesiacov. Cíti sa o mnoho lepšie a zvažuje, že produkt bude používať aj naďalej. Pri užívaní začnite na odporúčanej dávke a potom, čo sa začnete cítiť lepšie znížte dávku na 2 či 3 kapsule. Kapsule prehltnite po večeri, pretože sa telo "opraví" cez noc.

Monika

Skvelé na bolesť

Už nejaký čas bojujem s bolesťou zápästia. Flexa Plus mi od bolesti pomohol po mesiaci užívania. Zrejme ho budem používať aj naďalej!

Nikola

100% záruka spokojnosti.

Naše produkty vám budú slúžiť presne tak, ako majú. Flexa Plus môžete bez rizika používať po dobu 30 dní. Ak s produktom v tejto skúšobnej dobe nebudete spokojní, dostanete od nás peniaze späť.

Flexa Plus

Objednajte dnes a poplatok za dobierku neplatíte a obdržíte záruku spokojnosti

50% Len dnes!