reklamy

Päť rastlín, ktoré vám pomôžu schudnúť

Päť rastlín, ktoré vám pomôžu schudnúť

Moderná medicína ponúka pre obéznych ľudí alebo ľudí s nadváhou veľa účinných metód slúžiacich na zníženie telesnej hmotnosti. Medzi týmito radami nájdeme drastické riešenia typu operácia žalúdka, ako aj menej radikálne metódy, ktoré využívajú pokroky v oblasti farmakológie.

Bylinné doplnky si tiež zaslúžia byť zmienené, pretože nedávno získali dôveru mnohých spokojných zákazníkov. Nižšie predstavujeme päť rastlín, ktorých výťažkysa stali najpopulárnejšími prísadami do homeopatických práškov na chudnutie.piperine forte precio

Náčrt nižšie predstavuje tie rastliny, ktoré zvyšujú schopnosti tela pri efektívnom spaľovaní tukových tkanív a to práve s pomocou ich prírodných zložiek.

1.Hoodia gordonii

Hoodia gordonii patrí do čeľade Apocynaceae a podčeľade Asclepiadoideae. To sú zvyčajne stopkaté kaktusovité sukulenty, ktoré rastú v púštnych oblastiach Afriky. Hoodia môže narásť dokonca až do výšky jedného metra, a jej kvety vydávajú veľmi silnú arómu. Tento sukulent sa už dlhú dobu používa ako prísada do doplnkov na chudnutie. Vlastnosti Hoodia gordonii ovplyvňujúce chudnutie boli objavené iba náhodou. Bolo zaznamenané, že domorodí lovci, ktorí žili v oblasti, kde rastlina rástla, jedli jej stonku, pretože to výrazne znižovalo ich pocit hladu. Ak sa rozhodnete použiť doplnky obsahujúce extrakt z Hoodia gordonie, majte sa na pozore, pretože mnohé tieto výrobky majú slovo Hoodia iba v názve.

2.Damiana (Turnera diffusa)

Meno tejto rastliny je odvodené z mena stredovekého farmaceuta - St Damian. Rastie v Južnej Amerike, Strednej Amerike, Karibiku a takisto v južnej oblasti Severnej Ameriky. Výťažok z tejto rastliny lieči rôzne choroby, vrátane impotencie a používa sa už po stáročia. Najväčšiu popularitu získala v období, keď sa zistilo, že Damiana má neuveriteľne pozitívny vplyv na tráviaci systém, pretože zlepšuje črevnú motilitu a urýchľuje metabolizmus.

3.Gymnema sylvestris

Táto rastlina pochádza z Afriky, kde sa dlhé roky využívala v ajurvédskej medicíne. Prieskum prípravkov obsahujúcich výťažok gymnema sylvestris ukázal, že ovplyvňuje reguláciu hladiny cukru v krvi a preto sa odporúča ľuďom s diagnostikovanou cukrovkou. Tiež sa preukázalo, že výrobky, ktoré obsahujú výťažok z tejto rastliny obmedzujú vstrebávanie cukru a znižujú apetít.

4.Chaluha

Morské riasy sú bohaté na mnoho minerálnych látok, ale my by sme sa mali zamerať na jód, pretoženedostatok tejto látky môže viesť k hypotyreóze. Dysfunkcie tohto druhu veľmi často zapríčiňujú obezitu.

5. Výťažok zo zelenej kávy

Účinnosť zelenej kávy už dokázalo mnohých vedeckých štúdií. Vlastnosti výťažkov zo zŕn zelenej kávy, ktoré podporujú chudnutie, by sa nemali spájať s kofeínom, pretože zrná zelenej kávy sotva obsahujú túto látku.

Veľmi  účinná látka podporujúca chudnutie je kyselina chlorogénová, keďže obmedzuje vstrebávanie cukru do tráviaceho traktu a tým donucuje telo používať tuk nahromadený v bunkách. Kyselina chlorogénová stimuluje metabolickú aktivitu pečene, ktorá následne spáli viac tuku. Vedecký výskum preukázal účinnosť doplnkov na chudnutie, ktoré obsahujú extrakt zo zŕn zelenej kávy.

Samozrejme, tieto byliny nám nezaručia stratu nadbytočných kilogramov zo dňa na deň. Okrem používania doplnkov na chudnutie s obsahom účinných látok je nutné i zmeniť svoj životný štýl a takisto do svojho režimu zaviesť veľa cvičenia. Nezabudnite sa pri kupovaní prípravkov na chudnutie uistiť, že si vyberiete výrobky od spoľahlivých výrobcov, pretože to je jediná metóda, ktorá vám zabezpečí čo najlepšiu kvalitu a účinnosť.

Poponáhľajte sa - Obmedzená Ponuka

69 € 37 €

Špičková kvalita kyseliny chlorogenovej v kapsuliach Forskolin

POSLEDNÝ DEŇ AKCIE: